Rybí oko

360° ÚHLŮ POHLEDU

Proč instalovat několik kamer, když jedno řešení poskytne podrobný přehled o celé sledované oblasti včetně obtížně viditelných rohů? Nové kamery Hikvision Fisheye umožňují monitorovat vnitřní i venkovní oblasti, bez kompromisů nebo slepých míst. Z toho důvodu jsou ideálním řešením pro profesionální monitorování letišť, nákupních center, parkovacích garáží, otevřených kanceláří, restaurací, veřejných oblastí a řady dalších míst.

MNOHEM VÍC NEŽ POUHÁ KAMERA

KAMERA FISHEYE ZAJIŠŤUJE ZABEZPEČENÍ Z KAŽDÉHO ÚHLU

2014722153151545

Nové sledovací kamery Hikvision Fisheye jsou vybaveny objektivem typu rybí oko 360° a nejnovější generací senzorů progresivního skenování CMOS a sofistikovanými vysoce výkonnými elektronickými komponenty, aby mohly pořizovat snímky v reálném čase ve velmi vysokém rozlišení (až 12 Mpx) a poskytovat panoramatické 360° náhledy nebo nedeformované náhledy ePTZ s čtyřmi úhly pohledu. IR přísvity pro viditelnost při špatném nebo dokonce nulovém osvětlení, karta SD pro místní ukládání, podpora WDR, IR-cut filtr a vstupy/výstupy pro audio/alarm odlišují kamery Hikvision Fisheye od ostatních produktů na trhu, pokud jde o výkon a flexibilitu.

KDYŽ ZÁLEŽÍ NA KAŽDÉM DETAILU

ROZLIŠENÍ AŽ 12 MPX PODPORA MULTISTREAMING

Detailní zobrazení je nezbytným předpokladem mnoha dohledových aplikací. Vysoké rozlišení snímků u kamer Fisheye je zárukou špičkové úrovně zabezpečení. Kamery Fisheye jsou nabízeny v provedení 3 Mpx (senzor 1/3“; max. rozlišení 2 048 x 1 536), 6 Mpx (senzor 1/1,8“; max. rozlišení 3 072 x 2 048) a  12 Mpx (senzor 1/1,7“; max. rozlišení 4 000 x 3 072) a kombinují vysoké rozlišení a výkon, aby generovaly až pět videostreamů a poskytovaly panoramatické 360° zobrazení a náhledy z několika úhlů pohledu.

VÝJIMEČNÁ FLEXIBILITA

KAMERY FISHEYE PODPORUJÍ NĚKOLIK REŽIMŮ ZOBRAZENÍ

Kamery Fisheye nabízejí mimořádnou flexibilitu. Lze je instalovat prakticky kamkoli a jsou vhodné pro širokou řadu použití a bezpečnostních potřeb – a také jsou velmi uživatelsky přívětivé. Můžete je namontovat na strop pro panoramatické 360°náhledy nebo na stěnu pro panoramatické 180°náhledy ke sledování vnitřních i venkovních (verze IP66) oblastí. Navíc je lze vybavit celou řadou příslušenství.