Turbo HD kamerový systém

 

Hikvision Turbo HD analogové řešení jako prvotřídní technologie, která umožňuje přenášet 4k video až na vzdálenost 300 metrů po koaxiálním kabelu a nabízí kompatibilitu s tradičními SD kamerami, Hikvision IP kamerami a HDTVI kamerami od jiných výrobců!

 

Uživatelé analogových CCTV systémů si teď mohou užít 8mpix rozlišení při zachování stávající kabeláže s Turbo HD.

 

Turbo HD produktová rodina je založena na technologii HDTVI(High Definition Transport Video Interface) a je ideálně navržená tak, aby Vám pomohla při obnově Vašeho stávajícího systému, do kterého teď budete moci integrovat kamery s rozlišením až 8mpix!

 

Montáž a dodávka kamerových systémů HIKVISION.
Kamerové systémy pro rodinné domy / školy / hotely / bytová družstva / průmyslové budovy.
 

phone +420 773 138 079

Koupit
   

Na Hikvsion Turbo HD rekordéry můžete připojit další tradiční analogové kamery. Nicméně samozřejmě můžete také připojit k Hikvision Turbo HD kamerám jakékoliv DVR označené HDTVI technologií.

 

Turbo HD technologie garantuje až 300 metrů přenosu po koaxiálním kabelu ve vysoké kvalitě a v odpovídajícím rozlišení 4k. Jako klasické analogové řešení se snaží dosáhnout rozlišení HD-SDI, ale není limitováno kabelem a přidanými zařízeními. Tyto argumenty dělají Hikvision Turbo HD jako perfektní řešení vašich požadavků. Toto znamená že již více nemusíte chodit ke kameře, aby jste upravili její nastavení. Díky této možnosti je instalace a konfigurace ještě snadnější.

 

Od této doby si mohou uživatelé užívat 4K obrazu při zachování stávajícího systému a kabeláže!