HD-TVI systémy

Hikvision Turbo HD analogové řešení jako prvotřídní technologie, která umožňuje přenášet 1080p video až na vzdálenost 500 metrů po koaxiálním kabelu a nabízí kompatibilitu s tradičními SD kamerami, Hikvision IP kamerami a HDTVI kamerami od jiných výrobců!

Uživatelé analogových CCTV systémů si teď mohou užít FullHD rozlišení při zachování stávající kabeláže s Turbo HD.

HD produktová rodina je založena na technologii HDTVI(High Definition Transport Video Interface) a je ideálně navržená tak, aby Vám pomohla při obnově Vašeho stávajícího systému, do kterého teď budete moci integrovat kamery s rozlišením 1080p!

Full HD HD-TVI kamera hikvision

Full HD HD-TVI kamera hikvision

Na Hikvsion Turbo HD rekordéry můžete připojit další tradiční analogové kamery. Nicméně samozřejmě můžete také připojit k Hikvision Tubro HD kamerám jakékoliv DVR označené HDTVI technologií.

Turbo HD technologie garantuje až 500 metrů HD přenosu po koaxiálním kabelu ve vysoké kvalitě a v odpovídajícím rozlišení 720p/1080p. Jako klasické analogové řešení se snaží dosáhnout rozlišení HD-SDI, ale není limitováno kabelem a přidanými zařízeními. Tyto argumenty dělají Hikvision Turbo HD jako perfektní řešení vašich požadavků. Toto znamená že již více nemusíte chodit ke kameře, aby jste upravili její nastavení. Díky této možnosti je instalace a konfigurace ještě snadnější.

Od této doby si mohou uživatelé užívat FULL HD obrazu při zachování stávajícího systému a kabeláže!